sobota, 30 września 2017


Jak zamówić e-booka


Jak wspomniałam wcześniej, cała korespondencja związana z projektem i jego publikacjami powinna być kierowana na podany już adres e-mail projektu

moje.inspiracje.2017@gmail.com

Tam też można zamawiać zbiorek poezji Mgliście cieniście. Wystarczy jedynie wysłać wiadomość ze swojego konta e-mail, w tytule wpisując „Zamówienie”.

E-book dostępny jest w dwóch formatach: PDF (na praktycznie wszystkie urządzenia) oraz EPUB (na specjalne czytniki e-booków). W treści wiadomości proszę więc o podanie formatu, który Państwa interesuje – to jest ważne!!! Możliwy jest zakup tylko jednej, wybranej wersji lub obu naraz, w tej samej cenie. Warto więc moim zdaniem zamówić od razu cały pakiet. Możliwe jest również dosłanie brakującego formatu w późniejszym terminie, bez dodatkowej opłaty.


Teraz kwestia płatności. Należność za e-book należy wpłacić na następujący numer konta

BOŚ BANK
49 1540 1144 2068 7336 3972 0001

podając w tytule przelewu lub wpłaty „ZA EBOOK_nazwa”, przy czym pod określeniem „nazwa” rozumieć należy imię i nazwisko/samo imię/nick nadawcy, cokolwiek, dzięki czemu będę mogła Państwa zidentyfikować i dostarczyć e-book właściwej osobie. Jeśli chodzi o moje dane, to wystarczy podać „Monika Knapczyk, Puławy”, dokładny adres odbiorcy nie jest konieczny.

Numer konta zostanie również podany w mailu zwrotnym do zamawiającego. Wysyłka e-booka zostanie zrealizowana dopiero po odbiorze przeze mnie płatności.
 
 
UWAGA, UWAGA!!! W związku z premierą e-booka, zaplanowaną dokładnie na dzień dzisiejszy, czyli 30 września 2017 r., ogłaszam specjalną promocję. Dla pierwszych klientów przeznaczono
  • 20 egzemplarzy e-booka całkowicie GRATIS
  • 100 egzemplarzy z 50%-owym rabatem, czyli za jedyne 5 zł
Kolejne egzemplarze będą do nabycia tylko w pełnej cenie 10 zł. Warto więc się pospieszyć i odebrać swój e-book taniej lub nawet zupełnie za darmo 😄

O przyznaniu egzemplarza promocyjnego decyduje kolejność zamówień, czyli data i godzina wysłania wiadomości na adres e-mail. Tym bardziej więc warto się spieszyć.
 

Jeszcze pewna sprawa. Otóż mogą Państwo spytać: a po co mi Wasze adresy e-mail? Przecież e-book można zamówić np. poprzez Facebook, telefonicznie, SMS-em, zostawiając komentarz na blogu lub w każdy inny możliwy sposób, a sam plik mogę przesłać w postaci załącznika na Messenger albo Gadu-Gadu, zaś osobom z Puław i okolic mogę wgrać go na pendrive'a, dysk CD czy inne przenośne urządzenie. Otóż... tutaj w grę wchodzą dwie aż kwestie.

Po pierwsze, porządek i systematyczność. Każda osoba prowadząca własny biznes czy pracująca na etacie doskonale wie, jak ważna jest dobra organizacja pracy. Wszystkie dane tylko w jednym miejscu, do którego posiada się łatwy dostęp i skąd mogą one być w każdej chwili pobrane czy zweryfikowane. Może na samym początku nie będzie to aż tak istotne, ale w miarę rozrastania się projektu i zwiększania się liczby zamówień jeden kanał dystrybucji stanie się nie do przecenienia.

Po drugie... Tak, będę tworzyć listę mailingową sympatyków Moich Inspiracji. Nie częściej niż dwa razy w miesiącu będę dostarczać na Wasze skrzynki mailowe podsumowanie ważnych wydarzeń z życia projektu oraz informacje z zapowiedziami kolejnych publikacji. Na pewno nie będę wysyłać żadnego spamu i nikomu nie przekażę ani nie sprzedam Państwa danych. Oczywiście mogą Państwo nie wyrazić zgody na umieszczenie swojego adresu na liście mailingowej, można też w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania powiadomień, jak w przypadku każdej subskrypcji.
 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza