środa, 27 września 2017


Kontakt do mnie


Projekt posiada swój adres e-mail, pod który będzie kierowana cała korespondencja dotycząca go, tzn. zamówienia e-booków i książek, wysyłka e-booków, reklamacje, uwagi oraz wszelkie komentarze i sugestie w kwestii ulepszenia funkcjonowania Moich Inspiracji. Tak więc wszystko, co dotyczy bezpośrednio lub pośrednio projektu, proszę kierować na następujący adres:

moje.inspiracje.2017@gmail.com

Można również komunikować się ze mną tutaj, na blogu, pozostawiając komentarze, na które z całą pewnością odpowiem, lub poprzez Facebook, na oficjalnym profilu Moich Inspiracji TUTAJ.

Dla użytkowników komunikatora Gadu-Gadu podaję numer swojego konta 58298439.

Jeśli zaś chodzi o Skype, to przepraszam, ale z niego nie korzystam.

Nie podaję za to numeru telefonu ze względów bezpieczeństwa, a także dlatego, że wolałabym nie znaleźć się w bazach teleadresowych kolejnych kilkudziesięciu firm i nie być zmuszaną do odbierania od nich przynajmniej kilku telefonów dziennie.

Nie podaję też na razie adresu do korespondencji poprzez tradycyjną pocztę, ponieważ projekt na chwilę obecną nie posiada biura, zajmuję się nim z domu. W takiej sytuacji fizyczny adres Moich Inspiracji jest jednocześnie adresem domowym moim i mojej rodziny, łatwo więc zrozumieć, iż również ze względów bezpieczeństwa zdcydowałam się go tutaj nie umieszczać.

Ten blog jest więc dla mnie i projektu – w przypadku braku fizycznej siedziby – czymś znacznie więcej niż tyko stroną internetową. Jest on mianowicie wirtualnym biurem Moich Inspiracji, przestrzenią, w której toczy się życie przedsięwzięcia, jest miejscem, które zapewnia jego sympatykom dostęp na czas do wszystkich istotnych informacji. Śmiało można powiedzieć, że jest w tym momencie jego domem.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza