środa, 27 września 2017


Premiera zbiorku poezji Mgliście cieniście

 

Pierwszą pozycją wydawniczą w dorobku Moich Inspiracji jest tomik poezji mojego autorstwa, zatytułowany Mgliście cieniście. Będzie on dostępny w sprzedaży już 30 września 2017 r., a więc za kilka dni. W lewym górnym rogu strony można zapoznać się z projektem okładki oraz jego regularną (czyli obowiązującą poza okresem promocji) ceną, ustaloną na poziomie 10 zł.

Poniżej wzór okładki zbiorku w większym formacie:

Została ona wykonana w obecnym kształcie przeze mnie, a same zdjęcia są autorstwa mojej córki. Siedmioletnie dzieci nawet nie wiedzą, kiedy są kreatywne, ich akty twórcze dzieją się niejako same z siebie. Warto czasami sięgnąć do tego młodzieńczego, świeżego źródła.

Zbiorek będzie dostępny na razie jedynie w postaci e-booka, w dwóch formatach: PDF (czytanym przez wszystkie urządzenia) oraz EPUB (odpowiednim na specjalne czytniki e-booków). Każda z wersji ma swój własny numer ISBN, i tak:

Mgliście cieniście e-book, format PDF, to

ISBN 978-83-949246-0-7

zaś Mgliście cieniście e-book, format EBUP, to

ISBN 978-83-949246-1-4

 
Dane te można bez trudu sprawdzić w serwisie e-isbn TUTAJ, wpisując numer w pasek wyszukiwarki na środku strony. Zaś po kliknięciu w zakładkę „Baza wydawców” na dole strony, i podaniu mojego nazwiska w polu wyszukiwania, bądź nazwy Moje Inspiracje jako tzw. imprintu, wyświetlą się wszystkie dostępne informacje o wydawcy.

Co dowodzi, że publikacja nie została zrobiona „na kolanie”, naprędce i byle jak, lecz jest to starannie przygotowana pozycja wydawnicza, po którą warto sięgnąć.

Wkrótce pojawi się informacja odnośnie sposobu, w jaki będzie przebiegało składanie zamówień i odbiór e-booka, oraz możliwości jego otrzymania w promocyjnej, urodzinowej cenie.

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza