wtorek, 17 października 2017


Zakończenie pierwszego etapu promocji


Jest mi niezmiernie miło poinformować, że właśnie zakończył się pierwszy etap promocji e-booka Mgliście cieniście (o roboczej nazwie „20 za zero”). Dwadzieścia promocyjnych darmowych „egzemplarzy” zostało rozdane i zbiorek nie będzie już więcej dostępny bezpłatnie. Gratuluję tym wszystkim szczęściarzom i zapraszam do zakupu kolejnych pozycji wydawniczych spod szyldu Inspiracji 😊

Poniżej znajdziecie Państwo pełną listę nazwisk osób, które odebrały darmowy e-book. Długo zastanawiałam się, w jaki sposób podać ją do wiadomości tak, by nie naruszyć dóbr osobistych moich czytelników. Łatwo sobie przecież wyobrazić sytuację, w której ktoś nie życzy sobie z jakiegoś powodu publikacji swojego nazwiska na moim blogu... W końcu zdecydowałam się zamieścić jedynie inicjały oraz domeny („końcówki”) adresów e-mail nabywców.

 
Lista osób, które otrzymały darmowy e-book w przedsprzedaży:

P.M.-K. i S.K. - na Facebook
M.Cz.-G. - na Facebook
R.T. - ….@interia.eu
D.Ś. - ….@wp.pl
A.L. - ….@gmail.com
M.Z. - ….@gmail.com
M.G. - ….@poczta.onet.pl
R.F. - na Facebook
W.J. - ….@gmail.com
W.J. - ….@op.pl


Lista osób, które odebrały darmowy e-book w ramach promocji „20 za zero” (w kolejności wysyłki):

E.C. - ….@gmail.com
A.Z. - ….@interia.eu
A.P. - ….@gmail.com
K.N. - na Facebook
S.S.-M. - ….@o2.pl
E.B. - ….@gmail.com
Ł.O. - na Facebook
K.P. - ….@gmail.com
A.W. - ….@interia.pl
M.B. - ….@gmail.com
A.M. - ….@op.pl
J.S. - ….@wp.pl
A.M. - ….@wp.pl
S.C. - ….@wp.pl
A.M. - ….@wp.pl
A.W. - .…@wp.pl
M.A.W. - ….@gmail.com
D.J. - ….@wp.pl
Z.S. - ….@gmail.com
K.K. - na Facebook


 
   A ta tęcza z kwiatów jest dla Was wszystkich w podzięce...
 
 
 
Lista jest kompletna, jeśli jednak ktoś z Państwa posiada darmowy e-book i na niej nie figuruje, proszę o kontakt i sprawa zostanie wyjaśniona.

Oczywiście zbiorek nadal będzie można otrzymać. Uruchomiony zostaje właśnie drugi etap promocji o nazwie „100 za piątaka”. Co oznacza, że cena stu kolejnych „egzemplarzy” wynosi jedynie 5 zł, a więc nadal jest bardzo niska, przyjazna dla każdej kieszeni.

Zaznaczam, że nie jest to żaden przekręt ani próba wyłudzenia pieniędzy. E-book istnieje, jest porządnie przygotowany i posiada numer ISBN. Zostanie on wysłany do Państwa najpóźniej w ciągu 2 dni po odebraniu przede mnie wpłaty/przelewu. Jestem pisarką, służę słowu i wyobraźni, nie jedynie mamonie. Wprawdzie zamiast serca mam jajko na miękko i najchętniej obdarowałabym cały świat moją poezją, ale rozum podpowiada, że nie mogę bez końca udostępniać mojej pracy za darmo, gdyż mam rachunki do zapłacenia i sprawunki do zrobienia 😉

Jeśli jesteście więc Państwo zainteresowani odebraniem swojego e-booka, proszę o wiadomość na adres e-mail moje.inspiracje.2017@gmail.com, a umówimy się co do sposobu zapłaty oraz wysyłki publikacji.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza