piątek, 13 października 2017


Zmiana nazwy i logo projektuOd wczoraj, czyli od 12 października 2017 r., projekt posiada nowe logo i nową nazwę. Została ona skrócona do jednego słowa: Inspiracje. Zaimek „moje” brzmi pretensjonalnie i wyraźnie trąci egocentryzmem, i chociaż wcześniejsza wersja sprawdzała się idealnie w charakterze tytułu prywatnego bloga, to zupełnie nie nadawała się na nazwę wydawnictwa. Poza tym, niektóre osoby myliły nazwę przedsięwzięcia z faktem, że coś dla mnie, czyli Moniki, może być inspiracją 😉 I choć rzeczywiście wiele rzeczy mnie inspiruje, i wcale się tych swoich inspiracji nie wypieram, to zakładam, że zmiana nazwy położy kres pomyłkom.

Od tej pory używana będzie wyłącznie nowa nazwa w brzmieniu Projekt Literacko-Wydawniczy „Inspiracje”, zaś na okładkach publikacji oraz na materiałach reklamowych pojawi się wyłącznie nowe logo. Można je już zobaczyć na pierwszej stronie okładki e-booka Mgliście cieniście w lewym górnym rogu strony. W większym formacie wygląda ono tak:


Oczywiście adres URL i tytuł bloga, a także nazwa profilu na Facebooku i adres e-mail projektu pozostają bez zmian.

Miejmy nadzieję, iż jest to kolejny krok w stronę Wydawnictwa Inspiracje, która to nazwa będzie już ostateczna. Jego narodziny w sensie prawnym – czyli założenie legalnej działalności gospodarczej – uzależnione są w pełni od wyników sprzedażowych oraz pojawienia się innych możliwości dofinansowania projektu (darowizny, dotacje, wygrane na loterii, itp. 😛 ). Tak więc ogromnie dużo zależy od Was, kochani czytelnicy i przyjaciele Inspiracji.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza