czwartek, 2 listopada 2017


Pierwsze zamówienia


Jest mi bardzo miło poinformować, że zostało już dokonane pierwsze zamówienie „z ulotki” 😊 Złożyła je pani A.P., której pragnę w tym miejscu serdecznie podziękować. Wielkie dzięki należą się także panu B.Cz., który zamówił aż pięć egzemplarzy książki 😊

Tak więc mam na chwilę obecną dziesięć zamówień, co jest niestety liczbą bardzo małą. Jeśli nadal będzie ich przybywać w takim właśnie tempie, to książka zostanie wydrukowana... za jakieś dwa lata. Co będzie absurdem, ponieważ osoby, które dziś składają zamówienia, dawno już zapomną o zbiorku. Dlatego bardzo, bardzo proszę wszystkich sympatyków projektu i mojej twórczości o nie zwlekanie z zamówieniami, a także wszelką możliwą pomoc w wypromowaniu książki.

W przeciwnym wypadku - o ile nie zdobędę środków na to wydanie - będę zmuszona zrezygnować z druku i skupić się jedynie na e-bookach, co uszczupli niestety grono moich potencjalnych czytelników.

Warto wspomnieć jeszcze jeden istotny powód, dla którego bardzo chciałabym wydać książkę na papierze. Są nim egzemplarze obowiązkowe, przekazywane do najważniejszych bibliotek w kraju. Dzięki nim mój skromny zbiorek stanie się pełnoprawną publikacją, która będzie miała szansę trafić w ręce odbiorców z całej Polski. Dzieło przeżyje autorkę i stanie się moją spuścizną dla następnych pokoleń 😉 A to jest przecież cel pracy i życia niemal każdego pisarza.
 
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza