środa, 13 grudnia 2017


Publikacja we „Wspólnocie Puławskiej”


W dniu wczorajszym, tj. 12 grudnia 2017 r., ukazał się na łamach tygodnika „Wspólnota Puławska”, w numerze wydania 50 (235), zapowiadany niedawno wywiad ze mną, poświęcony mojej twórczości, a także poezji w ogólności. Zastanawiam się w nim nad miejscem poezji we współczesnym świecie oraz szansami na jej zaistnienie w świadomości masowego odbiorcy. Opowiadam także o moich literackich dokonaniach i pomysłach na promocję zbiorku „Zegar melodii” – bo tak brzmi jego nowy tytuł – oraz całego projektu, zarówno w sieci, jak i w świecie poza nią.

W tym miejscu pragnę złożyć serdeczne podziękowania pani redaktor Justynie Popiołek-Osińskiej, która przeprowadzała ze mną wywiad, oraz pani redaktor prowadzącej Marcie Pietroń, która wyraziła zgodę na tę publikację. Tekst jest wspaniale opracowany i opatrzony atrakcyjną szatą graficzną, ułatwiającą lekturę. Dodatkowo publikację wzbogaca próbka mojej twórczości w postaci jednego z utworów ze zbiorku, mianowicie „Pieśni poranka”.

Jeszcze raz bardzo, bardzo Paniom dziękuję za danie mi tej szansy - której na pewno nie zmarnuję - i za to jakże istotne wsparcie w dziele promowania mojego tomiku 😊

Mieszkańców Puław i okolic zachęcam więc do zakupu gazety (to jedyne 2,50 zł!), pozostałych zaś czytelników odsyłam do jednego z wcześniejszych artykułów na blogu, gdzie znajdziecie całość wywiadu. Ponieważ został on wydrukowany w całości, a zmiany są naprawdę kosmetyczne, nie ma chyba potrzeby wstawiania go tutaj po raz kolejny.

Dodaję także, dla zaostrzenia czytelniczych apetytów, zdjęcie pierwszej strony gazety oraz samego wywiadu.

 

 
 
 
 
 
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza