piątek, 30 marca 2018


Drugi nakład książki i nowy profil na Facebooku


Przed paroma dniami dotarł do mnie drugi nakład zbiorku poezji w ilości 52 egzemplarzy. Tym razem książka całkowicie spełniła moje oczekiwania. Ma przyjemny kieszonkowy format, doskonały także na podróż, zaś czcionka posiada optymalny rozmiar, umożliwiający czytanie bez zmęczenia oczu. Wciąż znalazłoby się w niej kilka drobiazgów do poprawy... ale są to już naprawdę szczegóły 😉

Bardzo dziękuję pani Emilii Jezierskiej, mojemu opiekuńczemu duchowi z drukarni Sowa Sp. z o.o., oraz wszystkim osobom zaangażowanym w pracę nad moją książką, za Wasz trud oraz staranność, które zaowocowały powstaniem tak dobrego produktu. TUTAJ można zapoznać się z pełnym wachlarzem usług oferowanych przez drukarnię

Tak więc książkę można, tak jak do tej pory, zamawiać w zwykłej cenie 20 zł. A ponieważ kupujący nie musi już czekać na druk, publikacja dotrze pod wskazany adres maksymalnie w ciągu tygodnia.

Poniżej wklejam zdjęcia książki:
Ponieważ warto się od czasu do czasu - jak wspomniała pewna moja znajoma - "zresetować", zdezaktywowałam dotychczasowy profil na Facebooku i założyłam nowe konto. Można je zobaczyć TUTAJ. Aktualnie buduję tam krąg wartościowych znajomych, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby zainteresowane wydawnictwem i jego publikacjami. 

Nie przewiduję za to utworzenia kolejnej grupy na Facebooku ani poświęconej przedsięwzięciu strony. Wydawnictwo Inspiracje to po prostu ja, nie oddzielny byt, nie ma więc sensu dublowanie wiadomości na tym samym serwisie. Wszystkie istotne informacje odnośnie książek, e-booków, publikacji w prasie, kontaktów z mediami, spotkań autorskich itp. będą zamieszczane na profilu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza