niedziela, 11 marca 2018


Spotkanie autorskie w Powiatowej Bibliotece Publicznej


Chyba mogę już uchylić rąbka tajemnicy 😉 Mianowicie, w dniu 20 marca 2018 r., o godz. 12:00, odbędzie się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Puławach spotkanie autorskie z moim udziałem, promujące zbiorek poezji "Zegar melodii". Zostało ono zorganizowane we współpracy z Puławskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, w ramach comiesięcznych spotkań Powiatowego Klubu Książki. Oprawę muzyczną dla tego wydarzenia zapewni pan Sławomir Roman Doraczyński.

Spotkanie jest otwarte dla osób z zewnątrz (spoza Uniwersytetu), tak więc informacja ta skierowana jest głównie do miłośników poezji z Puław i okolic. Biblioteka mieści się w żółtym budynku przy ul. 6 sierpnia 5, tuż przed "starym mostem".

W tym miejscu pragnęłabym złożyć serdeczne podziękowania pani dyrektor Danucie Szlendak oraz pracownikom Biblioteki (a w szczególności paniom Agnieszce Piłat i Katarzynie Adamowskiej-Kane) za udzielone mi wsparcie oraz zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia. Jest mi niezmiernie miło, że będę miała okazję spotkać się z Państwem w tym dniu i osobiście zaprezentować moją poetycką twórczość. Postaram się z całych sił nie zawieść pokładanych we mnie nadziei.

Poniżej plakat zapowiadający spotkanie, przygotowany przez pracowników Biblioteki. Zainteresowane osoby bardzo ciepło zapraszam 😃
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza