piątek, 20 kwietnia 2018


Spotkanie autorskie w Radomiu


W dniu 28 kwietnia 2018 r., a więc w kolejną sobotę, odbędzie się w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu, na ul. Zientarskiego 1A (Osiedle Gołębiów), o godz. 11:00, spotkanie autorskie z moim udziałem, promujące zbiorek poezji zatytułowany „Zegar melodii”. Opowiem tam o poetyckich inspiracjach i źródłach mojej twórczości, przeplatając to lekturą niektórych utworów ze zbiorku. Na spotkaniu będzie również możliwość zakupu lub zamówienia książki.

Spotkanie zostało zorganizowane dzięki uprzejmości pani dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Annie Skubisz-Szymanowskiej. Bardzo dziękuję Pani oraz wszystkim pracownikom Filii nr 2 za zgodę oraz nieocenioną pomoc w przygotowaniu i poprowadzeniu tego wydarzenia. 

Na zdjęciach budynek, w którym mieści się biblioteka, oraz wejście do niej od strony ul. Zbrowskiego (w sąsiedztwie I Urzędu Skarbowego):Załączam link do strony filii biblioteki na Facebooku TUTAJ, gdzie również można znaleźć informację o spotkaniu, i oczywiście zachęcam do wsparcia ich paroma polubieniami.

Serdecznie zapraszam na spotkanie wszystkie osoby z Radomia i okolic, które lubią czytać i nie mają nic przeciwko poezji. Wierzę, że uda nam się razem miło spędzić czas i wzajemnie się (nomem omen) zainspirować 😊

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza