sobota, 14 kwietnia 2018


Zapowiedź kolejnej publikacji - "Vaira"


Wkrótce będzie miała miejsce premiera kolejnej pozycji książkowej, wydanej pod znakiem Wydawnictwa Inspiracje, i zarazem pierwszej napisanej prozą. Krótka powieść zatytułowana "Vaira" to pierwsze z serii siedmiu planowanych wydań powieści i zbiorów opowiadań mojego autorstwa.

Aktualnie trwają prace nad okładką i składem książki. Początkowo będzie ona dostępna wyłącznie w postaci e-booka, w regularnej cenie 5 zł. Nie są przewidziane żadne egzemplarze darmowe ani promocje, z wyjątkiem egzemplarzy dla recenzentów. Taka cena jest przystępna dla każdego portfela, i jeśli mimo to czytelnik nie decyduje się na poniesienie kosztu, oznacza to, że e-book nie jest mu jakoś szczególnie potrzebny do szczęścia. W takim zaś przypadku w równym stopniu nie uszczęśliwi go e-book darmowy.

E-book powinien być już dostępny w sprzedaży w końcówce kwietnia, a najpóźniej w czasie "weekendu" majowego. Nie jest oczywiście wykluczone ukazanie się "Vairy" drukiem. Będzie to jednak w pełni zależało od kondycji finansowej wydawnictwa oraz od liczby kupujących książkę (uiszczających zapłatę, nie jedynie deklarujących zakup). Być może uda mi się pozyskać dotację na druk lub zebrać potrzebne środki dzięki crowdfundingowi, lecz nie mogę niczego w tym momencie zagwarantować. W każdym razie nie zamierzam drukować książki za wszelką cenę.

Czytelników wstępnie zainteresowanych powieścią zachęcam do śledzenia wpisów na stronie. Stopniowo odsłaniane będą niektóre sekrety "Vairy" i kulisy jej powstawania, włącznie z publikacją kilku wybranych fragmentów książki.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza