czwartek, 14 czerwca 2018


Spotkanie autorskie w Nałęczowie


Mam przyjemność poinformować, że w dniu 27 czerwca 2018 r. o godz. 11:00, odbędzie się w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Nałęczowie (w powiecie puławskim), przy Alei Lipowej 6, spotkanie autorskie z moim udziałem, promujące obie wydane do tej pory książki, tj. „Zegar melodii” oraz „Vairę”. 

Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z lokalnym Dyskusyjnym Klubem Książki, jest ono jednakże otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób z Nałęczowa i okolic oraz wszystkich miłośników mojej twórczości.

W jego ramach przewidziane są indywidualne rozmowy ze mną oraz możliwość zamówienia książek. Niestety, na chwilę obecną nie mogę zagwarantować opcji zakupu książki/książek na samym spotkaniu, ponieważ nie dysponuję już gotowymi egzemplarzami i nie jestem w stanie określić dokładnej daty wyjścia kolejnych nakładów. Zależy ona od spełnienia przeze mnie kilku formalności oraz skali zainteresowania publikacjami ze strony bibliotek i odbiorców indywidualnych. Szybki druk „na siłę” wyrządziłby w tym momencie wydawnictwu więcej szkody niż pożytku.

Z tego względu prezentacja ograniczy się być może do odczytu wybranych utworów poetyckich oraz fragmentów powieści z ekranu komputera, odsłonięcia kulisów powstawania obu książek oraz dyskusji z czytelnikami.

Pomimo to najserdeczniej zapraszam 😊

A tak wygląda plakat promujący spotkanie, przygotowany przez pracowników biblioteki w Nałęczowie:


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza