poniedziałek, 16 lipca 2018


Pierwszy nakład „Vairy” gotowy


Dokładnie dziś, tj. w dniu 16 lipca 2018 r., otrzymałam z drukarni pierwszy nakład zapowiadanej od dwóch miesięcy powieści mojego autorstwa o tytule „Vaira”, w ilości 
50 egzemplarzy 😃 

Książkę można już zakupić ode mnie w cenie 22 zł, z wliczonym kosztem wysyłki. Cena 
dla odbiorców mieszkających za granicą zostanie odpowiednio zwiększona, aby pokryć wyższy koszt transportu.
Preferowana jest płatność na rachunek bankowy (numer rachunku podawany jest indywidualnie), ewentualnie przekaz pocztowy przed wysyłką. W przypadku czytelników z Puław i okolic, a także nabywców w systemie sprzedaży bezpośredniej z innych miejscowości, płatność następuje przy odbiorze

Zachęcam po raz kolejny do zapoznania się z ciekawostkami dotyczącymi powieści oraz jej paroma fragmentami opublikowanymi na tej stronie, oraz oczywiście do samego zakupu. Miłośnikom poezji zaś przypominam nieśmiało o „Zegarze melodii”, niezmiennie pozostającym 
w ofercie wydawnictwa 😊

Poniżej zdjęcie nakładu:9 komentarzy:

 1. Gdzie drukowałaś swoje książki? Wiem, że istnieje bardzo dobra drukarnia cyfrowa wrocław. Może następnym razem tam spróbujesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, że odpowiadam tak późno, ale dość długo nie zaglądałam na stronę i nie zauważyłam tej wiadomości.
   Drukuję w Sowie pod Warszawą, bodajże w Piasecznie. Na razie współpraca z nimi układa mi się nieźle, więc nie czuję potrzeby zmiany. Ale gdyby inna drukarnia zaproponowała mi porównywalną jakość i tak samo dobrą obsługę przy konkurencyjnej cenie, mogłabym rozważyć nową ofertę.

   Usuń
 2. Od lat stawiam na biuro rachunkowe www.eRachuba.pl i muszę przyznać, że jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję... tylko jaki ma to związek z wydawnictwem i jego książkami? Chyba mam szczęście do komentarzy nie na temat.

   Usuń
 3. Od lat stawiam na biuro rachunkowe www.eRachuba.pl i muszę przyznać, że jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy ja szukam biura rachunkowego? Jaki to ma związek z książkami? Czy prosiłam o reklamę? Jeśli nie, proszę o komentarze na temat mojej oferty.

   Usuń
 4. Sprawy księgowe? Polecam www.eRachuba.pl. Fachowcy, którzy znają się na księgowości.

  OdpowiedzUsuń
 5. W CCS Druk Cyfrowy www.ccsdruk.pl przez lata bez trudu radzimy sobie z najtrudniejszymi zleceniami! Zapraszamy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Stawiam na www.eRachuba.pl - pracują tam znakomici fachowcy.

  OdpowiedzUsuń