sobota, 22 grudnia 2018


Pierwszy nakład „Zagadek i wierszyków dla Weroniki...” gotowy


W dniu wczorajszym, tj. 21 grudnia 2018 r., dotarły do mnie egzemplarze z pierwszego nakładu książki pani Doroty Pawłowskiej. Wkradły się niestety drobne błędy, które już poprawiłam przed planowanym na styczeń dodrukiem, pomimo to książka robi bardzo dobre wrażenie. Jest lekka i objętościowo niewielka, co jest dość istotne dla najmłodszych czytelników, okładka jest radosna i błyszcząca, a tekst wraz z ilustracjami przejrzysty i dobrze rozplanowany na stronach. Książeczka może spodobać się każdemu dziecku, które kocha czytać 😊

Tak więc obie z panią Dorotą jesteśmy bardzo zadowolone. Zdajemy sobie sprawę, że cena może się wydawać nienaturalnie wysoka w przypadku tak niedużej publikacji, co jest efektem druku w kolorze i niskich nakładów. Na chwilę obecną nie da się nic na to poradzić, lecz być może uda się tę cenę nieco zmniejszyć dzięki współpracy z inną drukarnią i rezygnacji z dostawy kurierskiej. Jest to jednak jeszcze mglista perspektywa, tak więc niczego nie obiecuję.

Zachęcam do zamawiania już dzisiaj książek z drugiego nakładu w cenie 28 zł wraz z kosztem wysyłki. Poniżej kilka zdjęć publikacji (choć i tak na żywo wygląda to znacznie lepiej 😛)
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza