sobota, 29 grudnia 2018


Wstrzymanie prac na stronie i start miesięcznika kulturalno-literackiego


Ponieważ strona zyskała w niekrótkim już, bo niemal półtorarocznym czasie swojego istnienia bardzo nikłą popularność i nie generuje ona właściwie żadnych dochodów ze sprzedaży książek ani w żaden inny sposób nie przyczynia się do rozwoju mojego projektu, a jednocześnie dodawanie na niej nowych treści pochłania spore ilości czasu, z bólem serca podjęłam decyzję 
o wstrzymaniu dalszych prac na tej stronie.

Oczywiście nie zostanie ona zamknięta, jednak nowe artykuły nie będą już się tutaj pojawiały. Wstrzymanie prac na stronie nie oznacza też w żadnym wypadku rezygnacji z projektu wydawniczego.


Po uwzględnieniu rozmaitych czynników, postanowiłam wraz z Nowym Rokiem powołać do życia miesięcznik kulturalno-literacki Wena, który już od dość dawna zaprzątał mi myśli. 
Na razie wyłącznie w postaci cyfrowej, ze uwagi na koszt druku. Magazyn będzie całkowicie darmowy - przynajmniej do momentu, gdy zbierze się wystarczająco duża grupa osób skłonnych za niego zapłacić - i dostępny poprzez Facebook oraz drogą e-mail.

Od tego więc momentu całe życie Wydawnictwa Inspiracje przeniesie się do miesięcznika. Znajdziecie tam sekcje poświęcone poezji, prozie, poszczególnym publikacjom wydawnictwa, recenzjom, spotkaniom autorskim i miejscom odwiedzanym przeze mnie w związku z pracami wydawnictwa, a także zapowiedzi nowych wydań i ciekawych wydarzeń, i oczywiście cykliczny konkurs, w którym nagrodą będzie jedna z książek wydawnictwa. Będziecie również mogli zamieszczać na jego łamach swoje listy i pytania do mnie. W niektórych numerach czekać będą na Was niespodzianki, które trudno mi na tę chwilę przewidzieć.

Pierwszy numer Weny powinien ukazać się pod koniec stycznia. Już teraz możecie zaprenumerować miesięcznik, pisząc w tej sprawie na adres e-mail wydawnictwa. 
Jeśli jednak nie spełni on Waszych oczekiwań, możecie w dowolnej chwili odwołać prenumeratę.


A więc do zobaczenia na stronach magazynu, kochani przyjaciele Wydawnictwa Inspiracje 😊

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza