poniedziałek, 13 stycznia 2020


Trzeci tomik poezji Artura Ketz


Wydawnictwo będzie w najbliższym czasie świętować ukazanie się aż dwóch nowych publikacji: jednej papierowej i jednej elektronicznej. Już dziś mam przyjemność ogłosić zbliżającą się datę premiery trzeciego tomiku wierszy Artura Ketz, płodnego poety młodego pokolenia. 
Po Opisując miłość oraz Uczuciach z serca płynących” przyszedł czas na Najcenniejsze słowa 😊

Projekt okładki do tej książki wykonał Robert Ratajczak, także utalentowany poeta i zarazem grafik komputerowy.

A oto jej opis okładkowy w powiększeniu:

„Najcenniejsze słowa” to trzeci tomik wierszy Artura Ketz. Prezentowane w nim utwory powstały w przeciągu zaledwie kilku miesięcy. Poruszone zostały różne tematy, chociaż miłość nie została odrzucona na dalszy plan. Autor nadal pisze o niej na wiele sposobów, lecz postanowił skupić się też na innych sprawach, chociażby muzyce albo tym, co inspiruje go do tworzenia kolejnych wierszy.
Wspomniane zostały także tematy współczesnego świata oraz różnorakie stany emocjonalne autora, z bólem i cierpieniem włącznie. W tomiku znalazły się zarówno smutne, jak i radosne wiersze. Tak jak każdy poeta, Artur Ketz nie stoi w miejscu, tylko stara się rozwijać i udoskonalać swój warsztat twórczy. Efektem tej pracy są właśnie „Najcenniejsze słowa”.Tomik w wersji papierowej będzie można już wkrótce zakupić bezpośrednio od autora, a jego cena będzie przedmiotem indywidualnych ustaleń. Zachęcam osoby zainteresowane do kontaktu z Arturem Ketz poprzez wydawnictwo. Warto się pospieszyć ze względu na niewielki nakład książki, który prawdopodobnie dość szybko się wyczerpie 😋
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza